ПРОГРАМАТА НИ ЗА МОРСКИЯ ЙОГА ЛАГЕР В КРАНЕВО

0

Публикувано на 23-05-2017 | Йога клуб Кайлаш, Новини, Предстоящи събития, Събития

26 август-02 септември 2017. Тази година отново ще е  богата и разнообразна, а местата намаляват, очакваме ви!
ВОДЕЩИ: РУЖА СТОЙНОВА, СТЕФКА РЕДЖИЛЪС, ПОЛИНА СТАНЕВА, БОРИС ГЕОРГИЕВ, ЛЮДМИЛ КОЛАРОВ, ХРИСТО ИЛИЕВ

 


26/08 СЪБОТА
12.00-16.00 Настаняване
16.45 –Откриване и запознаване
17.00-18.30 – Ин йога – Ружа
19.00 – Вечеря
20.30 – Хаван(огнена церемония) 108 Махаматрюнджая мантра – Полина
27/08 НЕДЕЛЯ
06.45-07.30 – Посрещане на изгрева, медитация,пранаяма на морето – Людмил
07.45-09.00 – Йога практика – Людмил
09.00-10.00 – Закуска
10.00-13.00 – Свободно време,плаж
13.00-14.00 – Обяд
14.15-15.00 – Йога нидра – Полина
15.30 -16.30 – Беседа- „Постигане и поддържане на здравословно тегло с Аюрведа“ – Стефка
16.00 -16.45 – Детска йога – Николета
17.00-18.30 – Йога практика,Ащанга – Борис
19.00 – Вечеря
28/08 ПОНЕДЕЛНИК
06.45-07.30 – Посрещане на изгрева, медитация,пранаяма на морето – Людмил
07.45-09.00 – Йога практика –Крипалу Йога – Стефка
09.00-10.00 – Закуска
10.00-13.00 – Свободно време,плаж
13.00-14.00 – Обяд
15.30 -16.30 – Беседа – „Аюведичен поглед към глутена“ – Стефка
16.00 -16.45 – Детска йога – Николета
17.00-18.30 – Йога практика – Людмил
19.00 – Вечеря
20.30 –„ Лечебната сила на звуците“ – медитация с гонг и тибетски купи – Полина
29/08 ВТОРНИК
06.45-07.30 – Посрещане на изгрева, медитация,пранаяма на морето – Людмил
07.45-09.00 – Йога практика – Ружа
09.00-10.00 – Закуска
10.00-13.00 – Свободно време,плаж
13.00-14.00 – Обяд
14.15 -15.00 – Йога Нидра – Полина
15.30 -16.30 – Беседа „Дълбок (освежаващ/здрав) сън с помощта на Аюрведа“- Стефка
16.00 -16.45 – Детска йога – Николета
17.00-18.30 – Йога практика – Акро йога – Борис
19.00 – Вечеря
20.30 – СПЕЦИАЛНО СЪБИТИЕ – Концерт Киртан – Рене и Борис
30/08 СРЯДА
06.45-07.30 – Посрещане на изгрева, медитация,пранаяма на морето – Людмил
07.45-09.00 – Йога практика- Ащанга йога– Борис
09.00-10.00 – Закуска
10.00-13.00 – Свободно време,плаж
13.00-14.00 – Обяд
15.30-16.30 – Беседа „Аюрведичен детокс при домашни условия“ – Стефка
16.00 -16.45 – Детска йога – Николета
17.00-18.30 – Йога практика- Акро йога– Борис
19.00 – Вечеря
31/08 ЧЕТВЪРТЪК
06.45-07.30 – Посрещане на изгрева, медитация,пранаяма на морето – Людмил
07.45-09.00 – Йога практика – Людмил
09.00-10.00 – Закуска
10.00-13.00 – Свободно време,плаж
13.00-14.00 – Обяд
14.15 -15.00 – Йога Нидра – Полина
15.30-16.30 – Беседа „Трите гуни – от Раджас към Сатва“ – Полина
16.00 -16.45 – Детска йога – Николета
16.45-18.45 – Йога практика – Гост Христо Илиев
19.00 – Вечеря
01/09 ПЕТЪК
06.30 – Посрещане на изгрева, медитация,пранаяма на морето – Людмил
07.45-09.00 – Йога практика – Людмил
09.00-10.00 – Закуска
10.00-13.00 – Свободно време,плаж
13.00-14.00 – Обяд
15.30 -16.15 – Детска йога – Николета
16.30-18.40 – Йога практика – Ин йога –Ружа и Медитация с гонг и тибетски купи- Полина
19.00 – Вечеря
20.30 – Концерт на децата
02/09 СЪБОТА
06.30 – Посрещане на изгрева, 108 Гаятри мантра – Поли
07.45-09.00 – Йога практика – Людмил
09.00-10.00 – Закуска
10.00-12.00 – Свободно време,плаж, сбогуване
12.00 – Освобождаване на стаите
13.00-14.00 – Обяд